Дозвольте нам подбати про Вас

Ласкаво просимо на нашу сторінку про медичну послугу гістероскопії та видалення поліпів матки

Ми знаємо, що це може бути тривожним і страшним досвідом для багатьох жінок, тому ми робимо все можливе, щоб забезпечити вам найвищий рівень комфорту і професіоналізму під час процедури.

Наші лікарі-спеціалісти мають багаторічний досвід у проведенні гістероскопії та видалення поліпів матки і знаходяться на передній лінії медичного прогресу, використовуючи найновіші методики та обладнання.

30 років досвіду

Що таке гістероскопія?

Гістероскопія – це медична процедура, під час якої лікар використовує спеціальний інструмент – гістероскоп, для дослідження стінок матки та діагностики будь-яких аномалій, включаючи наявність поліпів.

Поліпи матки – це невеликі або середні за розміром вирости на стінках матки, які можуть викликати різноманітні проблеми, включаючи дисфункції менструації та проблеми зі здібністю зачаття.

  • Ми маємо команду кваліфікованих та досвідчених лікарів, які зроблять все можливе, щоб забезпечити вам комфортний та ефективний досвід під час гістероскопії та видалення поліпів.

  • Наші лікарі використовують найсучасніші методики та обладнання для діагностики та лікування, щоб забезпечити найвищий рівень ефективності та точності.

  • Ми підтримуємо високі стандарти гігієни та безпеки, що допоможе зменшити ризик інфекції та забезпечити максимальну безпеку для наших пацієнток.

Бойчук Алла Володимирівна

Лікар акушер-гінеколог

Лікар акушер-гінеколог, професор, доктор медичних наук, лікар вищої категорії. Стаж роботи більше 30 років. Лікар з багаторічним досвідом роботи в ендокринній гінекології, оперативних втручаннях, лікування непліддя, гормональних порушень менструального циклу, стимуляція овуляції в природньому циклі, консервативне та оперативне лікування ендометріозу, фіброміоми матки, всіх видів кіст яєчників. Оглядова та оперативна гістероскопія.

Як проходить гістероскопія та видалення поліпів?

Перш ніж розпочати процедуру, наші лікарі проводять детальний огляд та консультацію з вами, щоб визначити, чи є ця процедура необхідною, та відповісти на всі ваші питання та уточнення.

Під час процедури, ви лягаєте на стіл, а лікар вводить гістероскоп через ваші геніталії, щоб дослідити стінки матки та виявити будь-які аномалії або поліпи. Якщо виявлено поліпи, наш лікар видаляє їх за допомогою спеціального інструменту.

В цілому, процедура зазвичай займає не більше ніж 30-40 хвилин і проводиться зі знеболенням, що допомагає зменшити будь-який дискомфорт чи біль, які можуть виникнути.

Після процедури, можуть виникнути деякі мінімальні симптоми, чи легкий дискомфорт, проте ці симптоми зазвичай зникають впродовж декількох днів. Наші лікарі нададуть вам всі необхідні поради та інструкції про те, як доглядати за собою після процедури та які ліки вам необхідно приймати.

Як зв’язатися з нами?

Якщо ви зацікавлені у проведенні гістероскопії та видалення поліпів, будь ласка, зв’яжіться з нами за номером телефону, щоб запланувати консультацію з нашим лікарем та забронювати час процедури.

  • +38(097) 703-73-03

  • м. Тернопіль, вул.Симона Петлюри 1а (будинок АТБ, 4 поверх)