Ласкаво просимо до медичної клініки AVIDA в Тернополі, де ми надаємо кваліфіковану допомогу у гінекологічному лікуванні.

Лікування неплідності в жінок і чоловіків

Наші спеціалісти допоможуть вам зрозуміти причини неплідності та розробити індивідуальний план лікування. Ми надаємо широкий спектр послуг, включаючи репродуктивну ендокринологію, інсемінацію, інвітрофертилізацію та допоміжні репродуктивні технології.

Консервативне та хірургічне лікування фіброміоми матки

Фіброміома матки – це доброякісна пухлина, яка росте в стінці матки. Наші лікарі надають консультації та лікування для зменшення розміру фіброміоми, або її повного видалення, якщо це необхідно. Ми пропонуємо як хірургічні, так і консервативні методи лікування.

Ендометріоз – діагностика та лікування

Ендометріоз – це стан, коли тканина, яка зазвичай покриває внутрішню поверхню матки, з’являється за її межами. Це може призвести до болісних і руйнівних наслідків. Наші гінекологи надають діагностику та лікування цього захворювання, використовуючи різноманітні методи, такі як медикаментозна терапія та хірургічне втручання.

Папілома шийки матки

В медичній клініці Avida проводять виявлення папіломи шийки матки, включаючи її діагностику та лікування, використовуючи консервативні та хірургічні методи. Крім того, ми також надаємо профілактичну вакцинацію, яка допомагає запобігти розвитку папіломи та інших захворювань, що передаються статевим шляхом.

Діагностика та покращення прохідності маткових труб

Маткові труби відіграють важливу роль у репродуктивній системі жінки, тому їх стан має велике значення для можливості зачаття дитини. Наші лікарі надають діагностику та лікування захворювань, які можуть впливати на прохідність маткових труб, а також розвивають індивідуальний план лікування для покращення їх функції.

AVIDA

Дозвольте нам потурбуватися про Вас

Звертайтесь до нас та отримуйте максимально якісну професійну гінекологічну допомогу в Тернополі. Наші лікарі мають великий досвід у лікуванні гінекологічних захворювань і застосовують найефективніші методи. Ми прагнемо забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та зробити все для того, щоб вони відчували себе комфортно і були впевнені у своєму здоров’ї.

Лікар акушер-гінеколог

Якимчук Юлія Богданівна

Як зв’язатися з нами?

Якщо ви зацікавлені у лікуванні чи консультації, будь ласка, зв’яжіться з нами за номером телефону, щоб запланувати консультацію з нашим лікарем та забронювати час.

  • +38(097) 703-73-03

  • м. Тернопіль, вул.Симона Петлюри 1а (будинок АТБ, 4 поверх)